اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی نخبگان را استخدام می‌کند

سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از به کارگیری نخبگان در این اداره کل خبر داد و گفت: نخبگان بر اساس شایستگی‌های مربوطه و تخصص‌های مورد نیاز در حوزه صنعت و معدن جذب می‌شوند.
- اخبار استانها -

به گزارش ایران اکونا به نقل از خبرگزاری تسنیم از بیرجند، احمد آریافر ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته با وزارت صنعت، معدن و تجارت به منظور بهره‌مندی از ظرفیت نخبگان در توسعه اقتصادی استان، تامین و جذب نیروی انسانی در این اداره کل، نخبگان بر اساس شایستگی‌های مربوطه و تخصص‌های مورد نیاز در حوزه صنعت و معدن جذب می‌شوند.

سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: موضوع بهره‌گیری از ظرفیت و ایجاد اشتغال برای نخبگان، همواره یکی از مطالبات رهبری از مسئولان و مدیران کشور بوده است از این رو با توجه به گستردگی حوزه صنعت، معدن و تجارت استان از ظرفیت نخبگان در این حوزه استفاده می‌شود. 

سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی بیان کرد: رشته‌های تحصیلی مورد نیاز این سازمان مهندسی معدن، مهندسی صنایع، مدیریت صنعتی، مدیریت بازرگانی، فناوری اطلاعات و حسابداری برای تصدی پست‌های کارشناسی امور معادن و صنایع معدنی، بازرسی و نظارت، فناوری اطلاعات و امور مالی، رشته حقوق و کارشناس حقوقی  است.

آریافر افزود: متقاضیان می‌توانند مدارک و مستندات از جمله مدارک تحصیلی مقاطع مختلف، رزومه، فتوکپی تمامی صفحات شناسنامه، کارت ملی و کارت پایان خدمت برای آقایان، گواهی از بنیاد نخبگان و درخواست همکاری به صورت کتبی به معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل صنعت، معدن و تجارت واقع در بلوار شهدای عبادی تحویل دهند. 

وی گفت: پس از بررسی مدارک، افراد واجد شرایط در صورت کسب امتیاز لازم و احراز سایر شرایط به وزارت صنعت، معدن و تجارت معرفی و از مزایای این تسهیل بهره‌مند می‌شوند. 

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار