گام بلند فجر جهاد در بخش لجستیک صنعت نفت

عصر روز چهارشنبه ۳۰ مهرماه سال جاری شرکت حمل ونقل جاده‌ای فجر جهاد با انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با شرکت نفت پاسارگاد وارد عرصه لجستیک صنعت نفت کشورشد.به گزارش روابط عمومی شرکت حمل و نقل جاده‌ ای فجرجهاد، براساس این تفاهم نامه، شرکت فجر جهاد به بازوی لجستیک شرکت نفت پاسارگاد تبدیل می‌شود.

رضا امیدوار تجریشی سرپرست و عضو هیات مدیرهشرکت فجر جهاد در آئین انعقاد این تفاهم‌نامه گفت: این قرارداد در راستای افزایش، هم‌افزایی و بالا بردنظرفیت‌های بالقوه و بالفعل مشترک بین شرکت‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و حفظ و افزایش درآمدهای درون‌بنگاهی منعقد می‌شود.

رضا امیدوار تجریشی ادامه داد: شرکت فجر جهادی باانعقاد این تفاهم نامه در جهت لجستیک مشتقات نفتی وپتروشیمی گام بر خواهد داشت. چرا که ظرفیت‌‌های موجود در این شرکت می‌تواند زمینه همکاری‌های آتیمیان دو صنعت راهبردی و استراتژیک حمل و نقل و نفت را فراهم آورد. براساس مأموریت‌های تازه‌ای که به شرکت فجر جهاد تکلیف شده است، استفاده از این ظرفیت‌ها دردستور کار قرار دارد.

وی تاکید کرد: بحث حمل و نقل در توسعه یافتگی کشورهای اروپایی و امریکایی نقش مهمی ایفا کرده است و اگر دولت و بخش خصوصی در کشور ما در این حوزه سرمایه گذاری کنند، قابلیت تبدیل شدن به هاب منطقه راداریم. موقعیت خاص ترانزیتی کشور و توان ناوگان موجود ـ به لحاظ اسمی و عملیاتی ـ این امکان را برای ایران به شکلی جدی‌تر فراهم می‌آورد.

مدیرعامل نفت پاسارگاد نیز در این نشست بیان کرد: بررسی های شرکت نفت پاسارگاد نشان داد که یکی ازگره های اصلی کار ما بحث حمل و نقل است و فرمول لازم برای حل آن به استفاده از شرکت های حمل و نقل مربوطمی شود‌.


حسین نیک خواه اضافه کرد: با یاری شرکت فجر جهادقصد داریم امنیت و دسترسی به کالای خود را بالا ببریم.


وی عنوان کرد: انعقاد این تفاهم نامه، شروع بزرگ برای همکاری میان دو شرکت است.


در ادامه نشست رییس هیات مدیره شرکت فجر جهاد نیزگفت: شرکت فجر جهاد تا پایان امسال ۵۰ دستگاه و تاپایان سال آینده ۱۵۰ دستگاه به ناوگان خود اضافه میکند.


هادی اکبرپور بیان کرد: با انعقاد این تفاهم نامه، دربحث انتقال فرآورده های قیری و انتقال به بنادر جنوب کشور به منظور صادرات، در کنار نفت پاسارگاد خواهدبود.

اگر خوشت اومد لایک کن
2