عرضه 5 هزار خودرو دنا پلاس در بورس یکشنبه آینده

تعداد 5 هزار دستگاه خودرو دنا پلاس دستی سفید یکشنبه آینده(25 دی) در بورس کالا عرضه می شود.
- اخبار اقتصادی -

به گزارش ایران اکونا به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزای تسنیم، بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تعداد 5 هزار دستگاه خودرو دنا پلاس دستی سفید متعلق به گروه صنعتی ایران خودرو روز یکشنبه 25 دی در بورس کالا عرضه می شود.

بر اساس این گزارش، شرکت ایران خودرو قیمت پایه این خودرو را که 27 اسفند سال جاری به خریداران تحویل می شود 189 میلیون و 500 هزار تومان اعلام کرده است، و درصد پیش پرداخت این خودرو نیز 100 درصد در نظر گرفته شده است.

همچنین اطلاعیه عرضه دنا پلاس دستی آمده است: هر کد ملی مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و برای یک خودرو بوده و خریداران باید 18 سال تمام را داشته باشند.

اشخاصی که در عرضه های قبلی و از ابتدای سال 1398 از شرکت های خودروسازی موفق به خرید شدند امکان ثبت سفارش ندارند.

خریداران باید جهت ادامه مراحل خرید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir نسبت به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی اقدام کنند.

گفتنی است خریداران باید در زمان مقرر که طی پیامک تکمیل وجه هزینه متعلقات قانونی اطلاع رسانی می شود علاوه بر انتخاب نمایندگی مجاز، بیمه گر مورد نظر خود را انتخاب و اقدام به واریز وجه هزینه های جانبی شامل 4 میلیون و 371 هزار و 310 تومان در ازای بیمه و شماره گذاری و هزینه ثابت به علاوه 13 درصد بابت مالیات و عوارض قانونی که براساس مبلغ معامله باید پرداخت شود، نمایند.

در صورت عدم واریز هزینه ها حداکثر تا 5 روز تقویمی پس از ارسال پیامک تکمیل وجه متعلقات قانونی به نسبت زمان تاخیر خریدار در واریز وجوه تکمیلی، زمان تحویل خودرو تغییر و مشتری متعهد به پرداخت جریمه یک دهم درصد ارزش معاملاتی به ازای هر روز تاخیر قبل از تحویل خودرو می شود. همچنین امکان انتخاب رنگ و مشخصه های سفارشی وجود دارد.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار