شناور آمبولانس دریایی به دانشگاه علوم پزشکی تحویل شد

با حضور وزیر و معاونین صنعت، معدن و تجارت، استاندار هرمزگان، فرمانده نیروی دریایی سپاه و جمعی از مسئولان استانی، شناور آمبولانس دریایی به دانشگاه علوم پزشکی تحویل شد.
- اخبار استانها -

به گزارش ایران اکونا به نقل از خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، عصر امروز با حضور عباس علی آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت، دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه و مهدی دوستی استاندار هرمزگان شناور آمبولانس دریایی که توسط مجتمع کشتی سازی فراساحل ساخته شده به دانشگاه علوم پزشکی تحویل شد.

این شناور قرار است به جزایر استان خدمات درمانی ارائه دهد و در صورت لزوم بیماران را به مرکز استان اعزام کند، این شناور گنجایش 16 نفر سرنشین و 4 برانکارد با تجهیزات کامل پزشکی را برای بیماران اورژانسی دارد. 

امروز همچنین بر حضور وزیر صمت، شناور تفریحی گنجر با ظرفیت 300 نفر به سرمایه گذار تحویل داده شد، این کشتی تفریحی با طول 38 متر و عرض 12 متر توسط مجتمع کشتی سازی فراساحل ساخته شده است. 

در ادامه برنامه‌ها با حضور علی آبادی، آیین عملیات ساخت 3 فروند شناور در مجتمع کشتی سازی فراساحل آغاز شد، بناست شناور 95 تنی در مدت 12 ماه، شناور یدک کش 300 تنی در مدت 18 ماه و و شناور 2500 تنی نیز در مدت زمان 24 ماهه توسط مجتمع کشتی سازی فراساحل ساخته شود.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار